ZALANDO I FIEGE WSPIERAJĄ KAMPANIĘ: „SZCZECIN REKRUTUJE". JEST PRACA W DOBRYM KLIMACIE! 1000 OFERT PRACY W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM W GRYFINIE

 

Kampania „Szczecin rekrutuje" ma na celu promowanie nowych miejsc pracy w regionie i zachęcenie mieszkańców miasta, województwa zachodniopomorskiego i ościennych województw do szukania zatrudnienia w tym rejonie. FIEGE, operator logistyczny centrum dystrybucyjnego Zalando, zatrudni na potrzeby projektu 1000 osób w rejonie Gryfina.
Pomysł kampanii „Szczecin rekrutuje" pojawił się w idealnym momencie. Miasto i okoliczne miejscowości dynamicznie się rozwijają, przyciągając nowe inwestycje, a co za tym idzie potrzebę zatrudnienia nowych pracowników. FIEGE w ciągu najbliższego roku zatrudni 1000 pracowników Gryfinie. Zdecydowaliśmy się wesprzeć kampanię, gdyż chcemy dotrzeć z naszymi ogłoszeniami do jak największej grupy kandydatów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą w regionie i głęboko wierzymy, że nasza obecność na lokalnym rynku wpłynie bezpośrednio na poprawę warunków życia mieszkańców Gryfina.

Na chwilę obecną prowadzona jest rekrutacja na stanowiska menadżerskie wyższe i stanowiska specjalistyczne do działu HR. Od marca rozpocznie się rekrutacja na stanowiska liniowe. Aplikować można na stronie: www.fiege.pl/projektgryfino. Budowa centrum dystrybucyjnego, które będzie obsługiwane przez FIEGE rozpoczęła się w sierpniu, a 18 listopada odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Pierwsze przesyłki opuszczą nową lokalizację pod koniec lata 2017 roku.

Kampania :Szczecin rekrutuje" organizowana jest przez Miasto Szczecin oraz Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. W kampanię zaangażowały się 34 firmy, które łącznie, w najbliższym czasie, chcą zatrudnić kilka tysięcy osób.
www.kariera.szczecin.eu

Kampania rozpoczęła się konferencją prasową, która odbyła się 16 stycznia w Szczecinie. FIEGE reprezentowała Agata Wydmańska,Marketing&COmmunication Manager, która przedstawiała ofertę i warunki pracy w nowym centrum dystrybucyjnym.