PRESTIŻOWE NAGRODY na 20 LECIE FIEGE w POLSCE
FIEGE W GRONIE LAUREATÓW „NAJBARDZIEJ POŻĄDANY PRACODAWCA 2016"

Początek roku przyniósł wiele prestiżowych nagród dla polskiego oddziału FIEGE. Spółka odebrała „Gazelę Biznesu", przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, została wyróżniona „Gepardem Biznesu" wręczanym przedsiębiorstwom, które cechuje dynamiczny rozwój i stały wzrost wartości rynkowej, a w badaniu „Najbardziej Pożądany Pracodawca 2016" przeprowadzonym wśród menadżerów i specjalistów, zajęła wysokie czwarte miejsce wśród firm z sektora TRANSPORT i LOGISTYKA.

Rok 2017 jest rokiem wyjątkowym dla polskiego oddziału FIEGE, który obchodzi 20 lecie działalności na polskim rynku. Nagrody i wyróżnienia przyznane firmie potwierdzają bardzo dobrą kondycję finansową, stabilność, skuteczność, wysoką jakość świadczonych usług oraz zaufanie, jakim dążą FIEGE jej klienci. Firma rekrutacyjna ANTAL, 27 kwietnia 2017 roku, ogłosiła laureatów prestiżowego badania „Najbardziej pożądany pracodawca roku 2016". Badanie, już po raz siódmy, przeprowadzono w grupie ponad 3300 specjalistów i menadżerów z całej Polski. W rezultacie wyróżniono 71 firm działających w 16 branżach biznesu.

 

„Wysoka pozycja w badaniu pokazuje, że wg specjalistów i menadżerów - FIEGE jest dobrym i przyjaznym miejscem do pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i atmosfery, w której pracują. Przecież to dzięki nim jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania naszych klientów i stabilnie się rozwijać. Wyróżnienie w badaniu firmy ANTAL cieszy nas tym bardziej, iż respondenci nie są ograniczeni listą odpowiedzi i mogą wskazać dowolną firmę, która w ich opinii jest dobrym miejscem do pracy. Wyróżnione przedsiębiorstwa należą zatem do firm, które przychodzą badanym na myśl spontanicznie, bez dodatkowych sugestii. Jesteśmy dumni, że specjaliści i menadżerowie właśnie z nami chcieliby się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje i umiejętności." powiedział Andrzej Wątrobiński, Dyrektor Personalny FIEGE, odbierając nagrodę z rąk organizatorów.

 

FIEGE po raz drugi znalazło się w zestawieniu firmy Antal, w tym roku plasując się na czwartym miejscu wśród firm z sektora TRANSPORT i LOGISTYKA. W gronie laureatów w tegorocznej edycji znalazły się takie firmy jak IKEA, Volkswagen, Volvo, Google czy nasz klient - firma 3M.