FIEGE z myślą o kobietach - LADIES FIRST

Powołane do życia w październiku 2016 roku Stowarzyszenie Liderek w Biznesie Ladies First to pierwsza tego typu platforma networkingowa w Polsce, zrzeszająca kobiety zarządzające w przemyśle, logistyce i nieruchomościach. Pomimo krótkiej historii działań wśród członkiń jest już ponad 100 osób, przedstawicielek kluczowych firm na rynku. FIEGE zostało partnerem organizacji, która ma na celu wymianę doświadczeń, realizację wspólnych projektów, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań przydatnych w pracy na co dzień, a także możliwości rozwoju poprzez organizację szkoleń i warsztatów.

28-go lutego 2017 r. Stowarzyszenie Liderek w Biznesie Ladies First zorganizowało spotkanie prasowe, podczas którego przedstawiło główne cele swoich działań oraz plany na bieżący rok. Konferencja odbyła się w nowym miejscu na mapie konferencyjnej Warszawy, jakim jest Office Hub w biurowcu West Station.W spotkaniu wzięły udział ekspertki Stowarzyszenia, opowiadając o korzyściach wynikających z zatrudnienia kobiet w różnych gałęziach przemysłu.

  

Głos w dyskusji zabrały: Prezes Stowarzyszenia - Katarzyna Pyś - Fabiańczyk (BNP Paribas Real Estate), Dagmara Głowacka (DB Schenker), Marta Kołodziejska (Goodman), Małgorzata Połeć Włoch, (Dyrektor Operacyjny Regionu CSE Europe RedBull) , Agata Wydmańska (FIEGE), Beata Trochymiak, (redaktor naczelna portalu pracujwlogistyce.pl), Monika Starowieyska (SEGRO).

Dwa razy do roku w ramach networkingu, odbywają się spotkania networkingowe - Ladies summer i Winter Tea. Spotkania te są okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

 

 

 

Tegoroczne Winter Tea, odbyło się 10 marca - wzięło w nim udział blisko 100 przedstawicielek firm logistycznych, przemysłowych, FMCG, kancelarii prawnych, firm doradczych, agencji reklamowych i wielu innych.

Oprócz cyklicznych projektów, takich jak otwarte spotkania networkingowe, na wyróżnienie zasługuje newsletter Success Stories, projekt stworzenia Bazy Ekspertek oraz plan wdrożenia cyklu szkoleń „Women Leadership-Przywództwa kobiet w biznesie".

 W ramach jednej z inicjatyw Ladies First, jaką jest newsletter Success Stories, zachęcamy członkinie naszego stowarzyszenia, kobiety wyróżniające się w biznesie, do podzielenia się swoimi doświadczeniami z życia zawodowego i osobistego oraz „receptą na sukces". Serdecznie zapraszamy kobiety z FIEGE do zgłaszania się kolejnego newslettera!

Szkolenia i warsztaty oferowane przez stowarzyszenie umożliwią przekazanie wiedzy praktycznej i zapewnią wsparcie dla kobiet w kształtowaniu ich kariery zawodowej oraz zdobywanie i doskonalenie kompetencji. Warsztaty i szkolenia są dla darmowe, więc serdecznie zachęcamy do wzięcia w nich udziału!
Wszystkie informacje dotyczące stowarzyszenia, znajdują się na stronie: www.ladies.org.pl