Holandia

FIEGE Zaandam to nowoczesne centrum logistyczne specjalizujące się w składowaniu
i dystrybucji artykułów konsumpcyjnych (trwałych i szybkozbywalnych) oraz w handlu detalicznym. FIEGE Zaandam oferuje szereg usług wspierających łańcuchy dostaw swoich klientów, w tym przepakowywanie, zmianę oznakowania, centrum obsługi klientów oraz pomoc techniczną.

FIEGE Hulst, funkcjonujący na terenie Belgii i Holandii, specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek bezpośrednio do domów. Do tego celu wykorzystywana jest zintegrowana sieć dystrybucji, pracująca w trybie 24-godzinnym. System opiera się na realizacji zleceń przez dwóch pracowników, co pozwala bezbłędnie dostarczać klientom końcowym m.in. artykuły gospodarstwa domowego, meble oraz różnego rodzaju sprzęt.

FIEGE Hengelo to magazyn specjalizujący się w składowaniu farmaceutyków i dostarczaniu usług logistycznych dedykowanych szpitalom, takich jak m.in. obsługa i inwentaryzacja produktów medycznych, czy składowanie produktów jałowych w sterylnie czystych pomieszczeniach.

FIEGE Healthcare to oddział zajmujący się działalnością grupy FIEGE w sektorze ochrony zdrowia. Do jego obowiązków należy zarządzanie siecią dystrybucji produktów medycznych w krajach Beneluksu, w tym stale powiększaną flotą (aktualnie 30) pojazdów przystosowanych do ich przewożenia. Jednym z podstawowych kryteriów bezpieczeństwa transportu tych towarów jest temperatura, która jest stale monitorowana i utrzymywana na poziomie 2-8oC. Cała sieć jest także odpowiednio przygotowana do obsługi radioaktywnych produktów farmaceutycznych oraz produktów niebezpiecznych (ADR) klas 2-9. Dzięki dbałości o zgodność z normami bezpieczeństwa, FIEGE jest najlepszym partnerem dla firm medycznych, które poszukują dostawców usług gwarantujących najwyższe standardy jakości.

Kontakt:

 

Niels Lindenbergh

Business Development Manager Nederland

Daalderweg 1

1507 DS Zaandam

Netherlands

 

Phone:

E-Mail:

Web:

 

+31 68 68 78 140

www.fiege.nl